Panthers Praha

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA - Panthers Praha 7:4
branky: 9. Matěj Kubeš, 27. Matěj Rapp, 44. Matěj Kubeš, 48. Matěj Kubeš, 60. Michal Fuchs, 60. Matěj Kubeš, 60. Vítek Vyčíchlo - 37. Matyáš Uher, 50. Matyáš Hradecký, 51. Matyáš Uher, 55. Vojtěch Majer; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Lukáš Tomášek; vyloučení: 2:4; využití: 0:1; diváků: 51; zásahy brankářů: Šimon Staněk 24 - František Stárek 21; po třetinách: 1:0, 1:1, 5:3
60:00 Komentář domácích Polomis Jan (Asistent trenéra): Klobouk dolů před soupeřem v deseti lidech hrál velice aktivně a nedaroval nám nic zadarmo. Dvě třetiny se hrál velice pohledný florbal. Ve třetí třetině jsme odskočili. Panthers dokázali srovnat a zadělali na senzaci. Tu jsme naštěstí nedovolili a necháváme si cenné tři body doma v Plzni! Děkuji klukům za zlepšený výkon v obraně i v útoku. Děkuji soupeři za utkání, pořadatelům a divákům. Létající velbloudi <3
60:00 Komentář hostů Hudec Dominik (Asistent trenéra): Dnešní utkání jsme sice museli podstoupit s velkou marodkou, ale na to se nemůžeme vymlouvat - utkání se rozhodovalo v proměňování šancí a ve hře na balonku, kde jsme soupeřili z našich chyb nabídli až příliš mnoho příležitostí.
60:00 Střely ve 3. části: 9:11
59:57 Domácí ještě dvěma góly završili finální stav utkání na 7:4.
59:56 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 7:4
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #23 Vítek Vyčíchlo, asistoval #14 Filip Huml (7:4)
59:41 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 6:4
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #16 Matěj Kubeš, asistoval #20 Patrik Hájek (6:4)
59:15 Timeout Panthers Praha
59:15 Michal Fuchs střílí možná rozhodující gól zápasu.
59:14 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 5:4
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #10 Michal Fuchs, asistoval #20 Patrik Hájek (5:4)
57:40 Po Staňkově zákroku se domácí vydali do protiútoku, ten však skončil před brankářem hostů.
56:38 Hosté v plném počtu.
55:43 Kombinace domácím jdou, jen nemohou dostat míček ke Stárkovi.
54:36 Domácí mají další možnost napravit si reputaci v přesilovce.
54:35 Timeout Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA
54:35 Vyloučen hráč #94 Marek Urban družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra na zemi
54:10 GÓL Panthers Praha! 4:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #39 Vojtěch Majer, asistoval #68 Prokop Hlaváč (4:4)
53:31 Ve vlastním oslabení nastřelil Suchánek tyčku.
52:46 Signál domácích Stárek vychytal.
52:21 Vyloučen hráč #31 Samuel Hron družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
52:01 Domácí mají ponechanou výhodu a zahrajou si přesilovku.
50:39 Hosté dotahují.
50:38 GÓL Panthers Praha! 4:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Matyáš Uher, asistoval #31 Samuel Hron (4:3)
49:53 Závar před Staňkem končí gólem hostů.
49:52 GÓL Panthers Praha! 4:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #76 Matyáš Hradecký, asistoval #54 Ondřej Suchánek (4:2)
49:29 Uherovu střelu vytáhl Staněk na břevno.
47:55 Krásnou kombinaci první lajny domácích zakončil Kubeš a může tak oslavovat hattrick.
47:54 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 4:1
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #16 Matěj Kubeš, asistoval #15 Ondřej Balý (4:1)
47:22 Hosté 2 na 1, ale Hradecký branku minul.
45:12 Zazněla branková konstrukce za Staňkem.
43:15 Kubeš vystihl rozehrávku hostů a domácí opět odskakují na rozdíl dvou branek.
43:14 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 3:1
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #16 Matěj Kubeš bez asistence (3:1)
42:47 Další nemarný pokus, tentokrát Kubeš ze vzduchu o kousek minul.
41:23 Hájkova střela z "mezikruží" pouze do náruče golmana.
40:01 Buly pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 10:8
38:18 Vypadá to, že se domácí po inkasování zvedli a na míčku hrají především oni.
36:56 Dorážka Uhera zajišťuje hostům snížení.
36:55 GÓL Panthers Praha! 2:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Matyáš Uher, asistoval #28 Vojtěch Ježek (2:1)
35:32 Domácí své přesilovky nevyužili, teď to mohou zkusit hosté.
35:31 Vyloučen hráč #22 Ondřej Wopršalek družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:00 Rappovu, pozdějí Balýho střelu vyrazil Stárek nad branku.
33:18 Domácí mají další příležitost na skórování.
33:17 Vyloučen hráč #88 Ondřej Pokorný družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
32:45 Hosté v plném počtu.
31:40 Dobrá kombinace přesilovkové formace, v koncovce však Huml těsně minul.
30:44 Vyloučen hráč #26 Šimon Jelínek družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:30 Díky Rappovo pozornosti při dorážení odskakují domácí na rozdíl dvou gólů.
26:29 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 2:0
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #17 Matěj Rapp, asistoval #10 Michal Fuchs (2:0)
25:56 Menší zaváhání v domácí obraně, nic závažného.
24:04 Michal Fuchs zkusil prověřit Stárka, branku ale těsně přestřelil.
22:57 Staněk proti Suchánkovi bezchybný.
21:27 2 na 1, Michal Fusch ale ležícího Stárka nepřekonal.
20:02 Domácí na míčku a v plném počtu.
20:00 Střely v 1. části: 9:9
19:59 Hosté jdou do druhé třetiny v početní výhodě, pouze však se zbývající vteřinou.
18:03 Jako první mají možnost přesilovky hosté.
18:02 Vyloučen hráč #20 Patrik Hájek družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za sekání
17:28 Teď zazněla za Staňkem tyčka.
16:45 Rapp měl na florbalce gól, míček mu ale na poslední chvíli přeskočil čepel.
15:04 Dobrý blok Hájka.
12:37 Zdá se, že hosté nemohou trefit Staňkovu branku. Všechny míčky létají okolo.
09:27 Další zajímavá šance hostů, Uher ale branku minul.
08:41 Skóre zápasu otvírá po přihrávce Rappa střelou po zemi Kubeš.
08:40 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 1:0
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #16 Matěj Kubeš, asistoval #17 Matěj Rapp (1:0)
06:56 Dvě slibné střely Jelínka, první však Staněk vychytal a druhá zamířila těsně vedle.
04:38 Balý svůj únik vyřešil parádně, i brankáře překonal. Od gólu ho dělila už jen florbalka pantherského obránce.
03:17 Kubešův pokus rozezněl brankovou konstrukci za zády Stárka.
02:03 Práci má po Baxově střele i brankář hostů.
01:19 První nebezpečnější šance zápasu a to v podání hostů, Staněk ale nezaváhal.
00:01 Úvodní buly pro domácí.