()
  • 60 59:20
    SO Praha

Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA - Wizards DDM SO Praha 10 10:7
branky: 1. Michal Fuchs, 11. Štěpán Kaas, 13. Tomáš Turek, 14. Michal Fuchs, 15. Ondřej Wopršalek, 19. Michal Fuchs, 31. Matěj Kubeš, 40. Ondřej Balý, 41. Matěj Kubeš, 52. Filip Huml - 4. Adam Aarons, 6. Vojtěch Göpfert, 20. Patrik Vachata, 46. Matěj Dvořák, 52. Matěj Bednář, 54. Adam Aarons, 60. Vojtěch Göpfert; rozhodčí: Dalibor Berka - Lukáš Tomášek; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Petr Smazal 23 - Adam Bednář 18; po třetinách: 6:3, 2:0, 2:4
60:00 Komentář domácích Polomis Jan (Asistent trenéra): Je mi líto, že soupeř nerad jezdí do Plzně. Dovolím si tvrdit, že jsme byli po celou dobu lepším týmem. Kluci začínají předvádět zlepšený výkon a v zápasech je to vidět. Bereme výhru nad prvním týmem tabulky a to se počítá. Děkuji pořadatelům a divákům. Děkuji soupeři za utkání a přeji bezpečnou cestu domů. Létající velbloudi <3
60:00 Komentář hostů Urbanec Roman (Vedoucí): Jet na florbal do Plzně, znamená ztratit iluze o florbalu. Zraněné hráče sbírali jen "krkavci" bez ničeho ze země. Gratuluji soupeři k utržené výhře a přeji všem hezký zbytek neděle. K našim hráčům snad jen to, že soustředění na zápas je nutné, stejně jako proměňování šancí. Bez toho se nevyhraje.
60:00 Střely ve 3. části: 9:17
59:20 Timeout Wizards DDM SO Praha 10
59:20 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 10:7
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #55 Vojtěch Göpfert bez asistence (10:7)
59:00 Máme zde poslední minutu třetí třetiny, na míčku domácí.
57:08 Fuchs sám na Bednáře a ten předvedl opravdu perfektní zákrok!
56:40 Vyloučen hráč #22 Ondřej Wopršalek družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za držení
55:50 V této třetině už nekoukáme na pěkný florbal, jako tomu bylo v předchozích dvou třetinách. Je tu hodně křiku, přerušování a kouskování hry.
53:42 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 10:6
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #24 Adam Aarons, asistoval #45 Patrik Vachata (10:6)
53:21 Fuchs obětavě ve střele.
52:36 Plzeňská akce jako přes kopírák, tentokrát však zvoní tyčka.
51:28 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 10:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #88 Matěj Bednář, asistoval #86 Matiáš Jaroš (10:5)
51:21 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 10:4
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #14 Filip Huml, asistoval #18 Matěj Sobek (10:4)
51:08 Domácí oslabení ubránili.
49:57 Fuchs sám v úniku, Wizards se mu ani nijak nesnažili zabránit.
48:55 Vyloučen hráč #14 Filip Huml družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za nedovolené vrážení
48:04 Přesilovka bez větších šancí.
46:05 Vyloučen hráč #24 Adam Aarons družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:05 Aarons si u mantinuelu prostě vybil frustraci a jde vychladnout na trestnou.
45:54 Smazal ale nepodlehl tlaku a opět výborně vychytal další střelu.
45:04 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 9:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #38 Matěj Dvořák, asistoval #24 Adam Aarons (9:4)
45:04 Smolný gól spadl za Smazalova záda, bohužel si jej do branky odrazil sám.
44:44 Hra se opravdu přiostřuje.
43:40 Za Smazalem zvoní tyčka.
41:33 Huml znovu prověřil golmana.
40:51 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 9:3
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #16 Matěj Kubeš, asistoval #17 Matěj Rapp (9:3)
40:51 Krásná spolupráce plzeňské první lajny.
40:00 Střely ve 2. části: 9:6
39:41 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 8:3
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #15 Ondřej Balý bez asistence (8:3)
39:00 Máme zde poslední minutu druhé třetiny.
38:32 Wizards přitvrzují hru.
36:39 Smazal výborný zákrok!
35:42 Na hřišti máme již pár minut klidnější část hry.
32:48 Plzeň je precizně rozestavěná a snaží se zopakovat předchozí úspěšnou přesilovou hru.
31:26 Vyloučen hráč #81 Filip Černý družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za držení
30:48 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 7:3
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #16 Matěj Kubeš, asistoval #11 Marek Fuchs (7:3)
30:35 Kubeš pouze do boční síťky, Wizards se hned pokoušeli o protiútok.
29:35 Vyloučen hráč #45 Patrik Vachata družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:35 Máme zde první vyloučení po zákroku na Sobka.
29:10 Fuchs nádherně prokličkoval hřiště, bohužel v koncovce mu míček sjel.
27:27 Smazal efektním zákrokem zblokoval Aaronse.
25:40 Rapp zkoušel z dorážky, Bednář je však pozorný.
24:07 Göpfert zkoušel bekendem, ale střela byla zblokována.
22:36 Turek uloupil míček Bednářovi a prověřil hostujícího golmana.
20:36 Na míčku začíná třetinu Plzeň.
20:00 Střely v 1. části: 10:7
19:32 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #45 Patrik Vachata, asistoval #38 Matěj Dvořák (6:3)
19:00 Máme zde poslední minutu první třetiny.
18:34 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 6:2
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #10 Michal Fuchs, asistoval #11 Marek Fuchs (6:2)
16:38 Na balonku opět Plzeň.
14:55 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 5:2
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #22 Ondřej Wopršalek bez asistence (5:2)
14:55 Wopršalek si doslova ukradl wizardskou rozehrávku, projel půlku hřiště a zvýšil brankový rozdíl.
13:54 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 4:2
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #10 Michal Fuchs, asistoval #16 Matěj Kubeš (4:2)
13:54 Linhart projel sám celé hřiště, Smazal bezchybný. A platilo zde pravidlo Nedáš, dostaneš.
13:01 Plzeň předvádí mnoho individuálních chyb.
12:12 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 3:2
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #28 Tomáš Turek bez asistence (3:2)
10:24 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 2:2
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #13 Štěpán Kaas, asistoval #22 Ondřej Wopršalek (2:2)
09:15 Fuchs na Vyčíchla, ten bohužel odkrytou bránu minul.
06:53 Souček se snaží uklidnit hru.
05:32 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:2
05:32 Rappovi nesedla přihrávka a Wizards okamžitě trestají.
05:05 Prozatím sledujeme atraktivní utkání bez zbytečného zdržování.
03:50 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #24 Adam Aarons, asistoval #86 Matiáš Jaroš (1:1)
03:15 Wizards poprvé na míčku.
02:50 První nástup Turka za plzeňskou juniorku a hned vyhraný osobní souboj v rohu.
01:33 Na míčku zatím pouze Plzeň.
00:08 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 1:0
00:08 Rychlá akce Plzně, výhra buly, první střela, první gól!