(Sasin)

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

1. SFK Havířov - FBC Intevo Třinec  8:4
branky: 1. Kryštof Lehnert, 5. Jakub Maceček, 10. Kryštof Lehnert, 13. Jakub Maceček, 20. Jakub Maceček, 21. Daniel Kantor, 37. Jakub Maceček, 45. Samuel Strakoš - 2. Filip Stryczek, 14. Patrik Rusz, 21. Jan Bajtek, 21. Tomáš Polok; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 1:5; využití: 2:0; diváků: 86; zásahy brankářů: Robert Grim -4 - Čeněk Mitrenga -8; po třetinách: 4:2, 2:2, 2:0
45:00 Komentář hostů Kupczak Lukáš (Trenér): Trochu smutný konec, ale upřímně kdyby nám někdo před sezónou řekl, že prohrajeme v play-off s takovým kvalitním soupeřem o 1 gól tak to by jsme asi nevěřili. První sezóna v 1. lize dorostenců... plno zkušenosti, občas trochu jak na houpačce a fantastický závěr. Chtěl bych všem klukum upřímně poděkovat za to jak se spojili a makali opravdu jako jeden člověk. Nakonec bych chtěl poděkovat všem rodičům za podporu v průběhu celé sezóny a taky všem fanouškům, kteři vytvořili fantastickou atmosféru jak u nas tak tady v Havířově. Tohle kluci ani já jen tak nezapomeneme.
45:00 Komentář domácích Ficenc Tomáš (Trenér): My jsme do toho dneska šli s tím, že s Třincem za každou cenu nevypadneme. Splnili jsme tedy to, s čím jsme do zápasu dnes šli. V úvodu to bylo rychlé na bránu Třince, pak když jsme už vlastně vedli to bylo rychlé zase směrem na naší bránu. Upřímně, pak jsme si sáhli dno našich sil, ale vyšlo to! Zkušenost rozhodla tento zápas. Děkuji našim klukům, že to v hlavách takto ustáli!!! Gratuluji Třinci k výkonům, které v play off proti nám předvedl, hráli jste výborně! Děkuji rozhodčím obou zápasů a také fantastickým divákům obou týmů a my budeme bojovat dál, sezóna jede dál!
44:59 Dnešní utkání sleduje 86 diváků
44:01 Fantasticky trefená branka z výjezdu Strakošem
44:00 GÓL 1. SFK Havířov! 8:4
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #34 Samuel Strakoš, asistoval #90 Vojtěch Sasin (8:4)
41:53 Toto by mohla být velmi důležitá přesilovka pro Havířov
41:51 Vyloučen hráč #16 Filip Hevera družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost
41:25 Třinec zatlačil na domácí Havířov se však ubránil
38:25 Dnešní zápas je ve velmi vysokém tempu ale oba týmy ho zatím stíhají
38:24 Timeout 1. SFK Havířov
36:29 GÓL 1. SFK Havířov! 7:4
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #57 Jakub Maceček, asistoval #34 Samuel Strakoš (7:4)
32:45 Vyloučen hráč #74 Filip Stryczek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
31:23 Grim skočil po střele hostů a připisuje si další skvělí zákrok
28:31 Třinec trefil Grima ten naštěstí pro Havířov stečoval srtřelu na tyč
25:30 Perfektní obrana Havířova
24:31 Fantastický zákrok brankáře hostů
20:58 Hosté snižují stav dnešního utkání na 6:4 dvěma rychlíma brankama
20:57 GÓL FBC Intevo Třinec ! 6:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Tomáš Polok, asistoval #74 Filip Stryczek (6:4)
20:45 GÓL FBC Intevo Třinec ! 6:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #13 Jan Bajtek, asistoval #22 Daniel Otruba (6:3)
20:14 GÓL 1. SFK Havířov! 6:2
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #19 Daniel Kantor, asistoval #34 Samuel Strakoš (6:2)
19:07 Maceček dnes už potřetí prostřeluje brankáře hostů
19:06 GÓL 1. SFK Havířov! 5:2
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #57 Jakub Maceček, asistoval #90 Vojtěch Sasin (5:2)
17:54 Vyloučen hráč #29 Štěpán Laštůvka družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za držení
15:01 Třinec nastupuje do duhé třetiny v oslabení
13:44 Vyloučen hráč #77 Patrik Rusz družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
13:10 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #77 Patrik Rusz, asistoval #29 Štěpán Laštůvka (4:2)
12:59 Maceček zavěšuje pod ruku brankáře hostů
12:58 GÓL 1. SFK Havířov! 4:1
11:51 Vyloučen hráč #55 Matěj Ćmiel družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za zvedání florbalky
09:12 Krásná kombinace domácích a v oslabení zvyšují na 3:1
09:11 GÓL 1. SFK Havířov! 3:1
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #25 Kryštof Lehnert, asistoval #90 Vojtěch Sasin (3:1)
07:14 Vyloučen hráč #6 František Benda družstva 1. SFK Havířov na 2 minuty za blokování florbalky
04:01 Maceček vstřelil druhou branku Havířova crosové nahrávce Kantora
04:00 GÓL 1. SFK Havířov! 2:1
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #57 Jakub Maceček, asistoval #19 Daniel Kantor (2:1)
01:03 Tým hostů rychle odpovídá na gól domácích a srovnává skóre
01:02 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #74 Filip Stryczek, asistoval #44 Viktor Pyszko (1:1)
00:52 Maceček nahrál zpoza branky Lehnertovi K velkému brankovišti a ten vstřelil branku.
00:51 GÓL 1. SFK Havířov! 1:0
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #25 Kryštof Lehnert, asistoval #57 Jakub Maceček (1:0)