Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

FbC Skuteč - Předvýběr.CZ Florbal MB 1:5
branky: 39. Deniz Rybenský - 11. Daniel Havelka, 20. Daniel Havelka, 23. Filip Kočí, 32. Filip Kočí, 45. Simon Menke; rozhodčí: David Richter - Filip Neumann; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 60; zásahy brankářů: Jakub Karal 19 - Viktor Dvořák 23; po třetinách: 0:1, 0:2, 1:2
45:00 Komentář domácích: Dnes od nás odbojované utkání. Velká škoda neproměněných šancí. Nic nevzdáváme jedeme se do Boleslavi ještě poprat o dobrý výsledek. Velké díky patří výborným fanouškům!!!
45:00 Komentář hostů: Dneska nás podržely nestandartní situace a dobrý výkon brankáře. Odvážíme si domů dobrý výsledek, ale ještě není hotovo. Zítra budeme chtít být lepší v osobních soubojích a dát více gólů ze hry 5 na 5. Dobře se na to připravíme.
45:00 Střely ve 3. části: 8:8
44:55 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #97 Simon Menke, asistoval #21 Marek Dlask (1:5)
38:54 GÓL FbC Skuteč! 1:4
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #99 Deniz Rybenský, asistoval #8 Radek Pešek (1:4)
31:00 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #86 Filip Kočí, asistoval #13 Denis Josef Horák (0:4)
30:00 Střely ve 2. části: 8:8
22:45 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #86 Filip Kočí, asistoval #57 Matěj Boček (0:3)
21:41 Vyloučen hráč #6 Adam Štrumfa družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:18 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #24 Daniel Havelka, asistoval #21 Marek Dlask (0:2)
15:00 Střely v 1. části: 8:8
10:35 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #24 Daniel Havelka, asistoval #18 Ondřej Petrák (0:1)
09:19 Vyloučen hráč #21 Marek Dlask družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za držení