9:2
    Michal NĚMEČEK
    (Němeček)

Torpedo Havířov - ASK Orka Čelákovice 9:2
branky: 8. Matěj Černý, 14. Matěj Černý, 14. Jakub Vilím, 19. Václav Jurdzin, 24. Jakub Vilím, 32. Václav Jurdzin, 43. Marián Kloza, 45. Kamil Peřka, 53. Marián Kloza - 42. Jakub Čáp, 59. Michal Němeček; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 3 + Jakub Vilím 4:4; využití: 1:0; diváků: 195; zásahy brankářů: Vojtěch Vilím 27 - Vojtěch Žáček 21; po třetinách: 4:0, 2:0, 3:2
60:00 Komentář domácích Kohút Rostislav (Trenér): Děkujeme všem co nás celou sezónu podporovali. Sezóna byla dlouhá a náročná. Mám obrovskou radost, že jsme to zvládli a jakým způsobem jsme to zvládli. Torpedo nepatří do národní ligy. Děkujeme soupeři za sérii a my jdeme slavit.
60:00 Komentář hostů Zmátlo Šimon (Vedoucí): Gratulace soupeři. A velká poklona našemu týmu, bojovali jsme, dřeli jsme, ale dnes jsme se nedokázali prosadit v koncovce. Bohužel jsme dělali laciné chyby, které soupeř nemilosrdně potrestal.
60:00 Střely ve 3. části: 10:12
59:59 Je to tam Torpedo se vrací tam kam patří a  příští sezónu si zahrajeme po dvouleté pauze opět 1. Ligu.
59:00 Fanoušci již začínají slavit.
58:22 Vyloučen hráč #25 Jakub Vilím družstva Torpedo Havířov na 2+2 minuty za sekání
58:03 GÓL ASK Orka Čelákovice! 9:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #26 Michal Němeček, asistoval #85 Petr Němeček (9:2)
58:03 Ještě kosmetická úprava skóre v podnání Čelákovic.
56:10 Domácí už si konec zápasu užívají.
54:40 Klimeš na Žáčka svým lobbem nevyzrál.
53:34 Hosté střílí z každé pozice, ale Vilím je zase neskutečný.
52:30 GÓL Torpedo Havířov! 9:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Marián Kloza, asistoval #25 Jakub Vilím (9:1)
52:30 Kloza si vymíchal Žáčka a dává svou druhou branku.
52:10 Němeček před prázdnou kasou promáchl.
51:43 Také Torpedo se ubránilo.
50:42 Hrají 6 na 4, ale zatím nic z toho.
49:51 Vyloučen hráč #86 Jakub Mikulok družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za opakované přestupky
49:51 Hosté si zahrají první přesilovku.
49:44 Kuba Vilím byl blízko hattricku.
49:11 Přečíslení 3 na 2 nevyřešili hosté moc dobře.
48:12 Tempo hry trochu opadlo.
46:45 Orka se ubránila.
44:39 Vyloučen hráč #51 Jaroslav Verner družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání
44:39 Vyloučení hostujícího hráče po nevybíravé sekeře.
44:05 GÓL Torpedo Havířov! 8:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #73 Kamil Peřka, asistoval #24 Matěj Černý (8:1)
44:05 Kamilu Peřkovi naopak ano.
43:44 Kučerovi se nepodařilo zakončit do prázdné brány.
42:32 Hosté pokračují bez golmana.
42:27 GÓL Torpedo Havířov! 7:1
42:27 Kloza nadvakrát doklepal míček až za záda Žáčka.
42:05 Zakončení Černého těsně mimo.
41:45 GÓL ASK Orka Čelákovice! 6:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #8 Jakub Doutnáč (6:1)
41:45 Vilímovi propadla střela na bližší tyč a hosté se poprvé prosazují.
41:08 Žáček si teď zasprintuje tam a zpět.
40:02 Hosté nechtějí na nic čekat a od začátku třetiny hrají bez brankáře.
40:01 Třetí buly pro Čelákovice a pokračujeme ve čtyřech.
40:00 Střely ve 2. části: 10:11
39:59 Vyloučený hráč Čelákovic diskutuje s domácí lavičkou.
39:51 Vyloučen hráč #29 Jan Sedlák družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost
39:51 Vyloučen hráč #10 Samuel Řezáč družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost
39:51 Další dvojité vyloučení jako důsledek  toho co se teď děje.
38:56 Některé souboje začínají být nebezpečné.
37:00 Richtr příklepem těsně nad.
36:11 Famózní zákrok Vilíma.
34:11 Žáček na brankové čáře zastavuje pokus Klozy.
31:27 Vilím v domácí brance stále 100%:
31:00 GÓL Torpedo Havířov! 6:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #67 Václav Jurdzin, asistoval #16 Tomáš Vlach (6:0)
31:00 Vlach crossem na Jurdzina, ten do prázdné kasy. Další pěkná akce Torpeda.
30:27 Pohotová střela Klimeše ztečována mimo.
30:12 Vyloučen hráč #8 Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:12 Velmi tvrdý zákrok, první přesilovka v zápase.
29:54 Vlach prokličkoval přes celé hřiště až do zakončení, Žáček ho vychytal.
29:08 Hala se nám nakonec trochu zaplnila.
28:39 Kučera skončil po souboji až v brance.
27:51 Hráči Čelákovic jsou dost podráždění.
27:20 Vyloučen hráč #51 Jaroslav Verner družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost
27:20 Vyloučen hráč #24 Matěj Černý družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost
27:20 Vyloučení na obou stranách, čeká nás hra ve čtyřech.
27:01 Hostům začínají téct nervy.
26:30 Fotbalový pass Kučery nikoho nenašel.
25:57 Domácí fanoušci dnes opět skvělí, užívají si tento zápas.
25:21 Sekera na domácího brankáře, míček pro Torpedo.
24:52 Dva dobré zákroky Vojty Vilíma.
24:23 Kučera dorážel na brankovišti, Žáček pozorný.
23:21 GÓL Torpedo Havířov! 5:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #66 Marián Kloza (5:0)
23:21 Kloza našel crossem Vilíma a ten uklízí do poloprázdné brány.
22:00 Dlouhý pass na Klimeše, ten balonek nezpracoval přesně.
20:01 Druhé buly také pro domácí Torpedo.
20:00 Střely v 1. části: 9:6
19:00 Domácí jsou v laufu a  hrajou ve velké pohodě.
18:21 GÓL Torpedo Havířov! 4:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #67 Václav Jurdzin, asistoval #4 Jan Chmiel (4:0)
18:21 Žáček pouze vyrazil a osamocený Jurdzin na brankovišti doráží do prázdné brány.
17:57 Kramel ve velké šanci promáchl.
17:27 První úspěšný zákrok Žáčka.
15:36 Kloza v úniku byl blízko další brance, ale trefuje boční síťku.
14:17 Hosté jsou opaření průběhem první třetiny, opticky hrají lépe než včera, ale nedaří se jim to přetavit v branku.
13:43 GÓL Torpedo Havířov! 3:0
13:43 Vilím střelou o tyčku dává další branku, famózní start Torpeda do zápasu.
13:29 Černý zase přesně do šibenice, Žáček neměl nárok. 2 střely a 2 góly.
13:20 GÓL Torpedo Havířov! 2:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #24 Matěj Černý, asistoval #67 Václav Jurdzin (2:0)
12:45 Utkání zatím v rychlejším tempu než to včerejší, hrajě se nahoru dolů.
10:45 Jakub Vilím orazítkoval spojnici hostující branky.
10:05 Opět spolupráce Klimeše a Černého, střelec první branky ale tentokrát nepřesný.
09:45 Peřka hledal osamoceného Holeše, ale nahrávka byla příliš dlouhá.
09:00 Hráči Torpeda obětavě blokují pokusy hostů.
08:15 Na střely zatím aktivnější hosté, ale narozdíl od domácích je nedokázali proměnit.
07:37 GÓL Torpedo Havířov! 1:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #24 Matěj Černý, asistoval #91 Adam Klimeš (1:0)
07:37 Klimeš našel krásně Černého a ten střelou pod víko posílá Torpedo do vedení.
07:01 Kramel se v nebezpečné pozici dostal ke střele, jeho pokus zblokován.
06:00 Střely Torpeda zatím postrádají přesnost, Žáček si zákrok nepřipsal.
05:15 Kamil Peřka měl na hokejce první gól, tesně míjí.
05:10 Druhý zákrok Vilíma po né příliš povedené střele.
05:00 Obě střídačky jsou hodně nahecované.
03:53 První zákrok pro domácího Vilíma v brance.
03:29 Faul v rohu, Čelákovice na míčku.
03:01 První střela na branku Žáčka, Kloza těsně minul.
01:45 Domácí vyčkávají na nějakou skulinku v obraně, zatím nahrávky na vlastní polovině.
00:48 Na balonku již poprvé také hosté, ale při zakončení jim miček sjíždí z čepele.
00:25 Vlach se snažil najít Mikuloka, nahrávka ztečována na tribunu.
00:01 Úvodní buly pro Torpedo a jdeme na to!
00:00 Krásný slunečný nedělní den zatím do haly moc diváků nenalákal, uvidíme zda v průběhu dorazí více fanoušků do hlediště.
00:00 Zdravím všechny on-line čtenáře u 4. barážoveho zápasu mezi domácím Torpedem Havířov a hostujícím ASK Orka Čelákovice. Ve včerejším zápase Torpedo doslova přejelo svého soupeře poměrem 9:2, ujalo se vedení v serii 2:1 a dneska tak domácí můžou slavit po dvou letech návrat do 1. Ligy. Uvidíme zda se Čelákovicím podaří vybojovat rozhodující 5. zapas, nebo zda pro ně sezóna skončí pádem o patro níž.