špatné střídání
  • 60 59:49
    Třinec

Z.F.K. Petrovice - FBC Intevo Třinec  6:7
branky: 17. Jakub Nota, 31. Dominik Chvastek, 32. Ondřej Firda, 38. Roman Oborák, 38. Ondřej Firda, 47. Jakub Češek - 20. Jan Fiedor, 23. Matěj Kováč, 38. Šimon Czernek, 45. Dominik Kupczak, 46. Filip Turoň, 53. Jan Mieszek, 54. Jan Mieszek; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 4:5; využití: 2:2; diváků: 37; zásahy brankářů: Pavel Kulla 15 - Jan Gawryš Piško 27; po třetinách: 1:1, 4:2, 1:4
60:00 Komentář hostů Kajfosz Jiří (Trenér): Zápas jsme si velmi zkomplikovali vlastní naivitou, na kterou jsme ale rádi, že nám soupeř poukázal. Naštěstí nás to nestálo body. Za mě Petrovice asi nejzkušenější tým ligy. Obrat ve 3. třetině nás hrozně posune. Jsem rád, že si vklidu můžeme užít svátky! Díky soupeři, rozhodčím a skvělým fanouškům, kteří za námi přijeli až tady!
60:00 Komentář domácích Vlček Martin (Trenér): Ať se na mě někteří borci nezlobí, ale tohle je ukázka totálního idiotství. Dva góly dostaneme ze standartek, dva při naprosto debilních oslabení. A jeden jim pro jistotu připravíme sami, protože někteří borci si myslí, že jsou skvělí a můžou to tahat a soupeř se z nich posere. Dvě třetiny vedeme, máme více šancí a ve finále odevzdáme body. Hezké svátky všem, díky rozhodčím, divákům a gratulace do Třince.
60:00 Střely ve 3. části: 9:7
59:59 Domácí měli ještě míček, ale Firdovi střela sjela.
59:49 Timeout FBC Intevo Třinec
59:49 Vyloučen hráč #32 Ondřej Drong družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za špatné střídání
59:49 Hosté měli volný úder, špatně se dohodli a rozehráli při střídání, takže jdou do 4.
58:27 Oborák trefuje břevno.
57:46 Timeout Z.F.K. Petrovice
57:46 Domácí jdou do 6.
57:28 Chvastek promáchl před Piškem.
57:26 Hosté hrají v plném počtu.
57:07 Domácí si to chystájí na střelu, ale nedaří se jim připravit dobrou pozici.
55:26 Vyloučen hráč #19 Jakub Szkandera družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za opakované přestupky
55:26 Szkandera J. osekával Popalu a hosté jdou do oslabení.
54:53 Flašar dostal do hlavy, na chvíli přerušeno, ale bude snad ok.
54:47 Češek, pak Flašar, ale zblokováno.
54:24 Flašar trefuje břevno.
53:38 GÓL FBC Intevo Třinec ! 6:7
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #35 Jan Mieszek, asistoval #17 Filip Turoň (6:7)
53:38 Zbytečná ztráta domácích a hosté trestají a po delší době přetahují skóre na svou stranu.
52:06 GÓL FBC Intevo Třinec ! 6:6
52:06 Mieszek, ani sám nevěděl, z nulového úhlu, backhendem plácl do míčku a ten se prodral kolem tyčky za záda Kully.
51:35 Szkandera A. střílel z těžké pozice, ale nebyl daleko od gólu.
51:20 Souboj Kubiczka s Martynkem, Martynek si drží rameno, ale snad to nebude nic váženého.
48:35 Kováč šel na Kullu, ale ten se nenechal rozhodit a míček vyráží a pak ho získává Chvastek, který se rychle vrátil.
47:27 Kupczakovi vůbec nesedla přihrávka od Mieszka na vyloženou gólovku.
46:06 GÓL Z.F.K. Petrovice! 6:5
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #27 Jakub Češek, asistoval #19 Jakub Nota (6:5)
46:06 A vedení strhává na stranu domácích Češek po spolupráci s Notou, kdy dokázali udržet míček před brnakou hostů a připravit si pozici ke střele.
45:17 Tři trochu zbytečná vyloučení domácích a je srovnáno.
45:16 GÓL FBC Intevo Třinec ! 5:5
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #17 Filip Turoň, asistoval #21 Tomáš Sikora (5:5)
45:16 Hosté využívají. Turoň od poloviny propálil vše, co mu stálo v cestě.
44:46 Vyloučen hráč #68 Daniel Flašar družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za sekání
44:33 GÓL FBC Intevo Třinec ! 5:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #22 Dominik Kupczak, asistoval #32 Ondřej Drong (5:4)
44:33 Kupczek na dvakrát. Nejdříve střelu zblokoval Heiser, kterénu zůstal míček pod nohama a pak znovu vystřelil a překonal Kullu, který přes Heisera neviděl.
43:51 Po třech vteřninách ve 3 jsou domácí ve 4.
43:48 Vyloučen hráč #27 Jakub Češek družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za hrubost
43:48 Opět zbytečné dohrávání po odpískání.
43:38 Domácí vyhodili.
43:16 Czernek  mimo branku, ale pořád do hřiště.
42:49 Drongovu střelu zblokoval Chvastek a ten pak vyhodil.
42:28 Nyní již ztrácejí.
42:23 Zatím míček mají pod kontrolou spíše domácí. Měli výhodu, že osabení začali rozehrávkou volného úderu.
41:51 Vyloučen hráč #4 Lukáš Homola družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za hrubost
41:51 Homola zbytečně dohrával souboj a domácí jdou do 4.
40:58 Hosté se hnali do útoku, ale Chvastek pak zachytil přihrávku a ztrácejí.
40:14 Po buly, jako již tradičně, na míčku domácí, ale vzápětí ztrácí.
40:00 Střely ve 2. části: 12:8
39:23 Heiser těsně vedle.
38:59 Tomiczkovu prudkou střelu Kulla vyrazil mimo.
37:57 GÓL Z.F.K. Petrovice! 5:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #5 Ondřej Firda, asistoval #12 Denis Kubiczek (5:3)
37:57 A rychlé zvýšení ze strany domácích.
37:48 GÓL Z.F.K. Petrovice! 4:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #8 Roman Oborák, asistoval #18 Dominik Chvastek (4:3)
37:48 Chvastek s Oborákem na dvakrát obrali hosty o míček na jejich polovině, a i když jim poskakoval, tak Oborák pak přesně trefil k tyčce.
37:04 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #16 Šimon Czernek, asistoval #35 Jan Mieszek (3:3)
37:04 Po rozehrávce volného úderu se prosazují hosté, již podruhé v zápase z podobné situace.
36:58 Ale zase nestřílet zbytečně ze špatné pozice jako Flašar.
35:58 Domácí často ještě zkouší finální přihrávku místo střely a pak nestřílí vůbec. Jako teď když Oborák z dobré pozice ještě hledal Homolu, ale ten míček v souboji ztratil.
35:15 Heiser z trestné naskočil na přihrávku od Klimka, ale Piška se mu v těžké pozici nepodařilo překonat.
34:41 Mieszek střílí mimo hřiště.
33:23 Martynek střílel mimo.
33:11 Vyloučen hráč #27 Jan Fiedor družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost
33:11 Vyloučen hráč #67 Radim Heiser družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za držení
32:06 Nota blokuje střelu Czerneka
31:03 GÓL Z.F.K. Petrovice! 3:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #5 Ondřej Firda, asistoval #3 Richard Klimek (3:2)
31:03 Domácí využívají i druhou přesilovku a obrací vedení na svou stranu.
30:07 GÓL Z.F.K. Petrovice! 2:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #18 Dominik Chvastek, asistoval #8 Roman Oborák (2:2)
30:07 Chvastek přesnou střelou od mantinelu nedal Piškovi, který se přesouval, šanci.
28:26 Vyloučen hráč #21 Tomáš Sikora družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost
28:26 Vyloučen hráč #21 Tomáš Sikora družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
28:26 Sikora si střihl v signalizovaném vlyoučení ještě jeden faul a má tak dva tresty.
28:17 Signalizováno vlyoučení pro hosty, domácí v 6.
27:49 Těžký míček dostal Kubiczek od Klimka. Trefil ho, ale míček šel mimo.
27:18 Pěkná střela Češka, ale Piško měl dobrý výhled a bez problémů vyráží.
25:51 Střelu Czerneka vyráží Kulla maskou.
25:21 Klimek si vyběhl oblouk po volném úderu z rohu. Střelu Piško vyrazil.
23:33 Tentokrát už lepší střela domácích, ale Piško chytá.
23:23 Kubiczek vysoko nad, ale do koše na košikovou ještě daleko.
22:43 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #44 Matěj Kováč, asistoval #56 Adam Szkandera (1:2)
22:43 Nyní se přesunl do pozice nahrávajícího a Kováč pěknou přesnou střelou překonává Kullu.
22:23 Szkandera A. byl v dobré pozici ke střele, ale než zpracoval míček, tak ho pokryl Chvastek.
21:28 Heiserovi se nechtělo střílet a posunul na Klimka, ale ten byl bráněný a o míček přišel.
20:40 Mieszek střílel z úhlu. Kulla chytá.
20:05 Buly sice opět pro domácí, ale opět záhy míček ztrácejí.
20:00 Střely v 1. části: 12:7
19:05 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #27 Jan Fiedor, asistoval #87 Filip Sikora (1:1)
19:05 Po faulu Homoly měli hosté volný úder z kraje velkého brankoviště, který proměnili v gól.
19:02 Mieszkova nepříjemná střela. Kulla chytá.
16:22 GÓL Z.F.K. Petrovice! 1:0
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #19 Jakub Nota, asistoval #8 Roman Oborák (1:0)
16:22 Nyní se domácí již prosazují.
16:00 Klimek pěkně vyčíhl nahrávku hostů od jejich branky, ale ve střelu tuto příležitost domácí opět nepřetavili.
15:16 Přerušení, Piško dostal v chumlu před brankou přes zápěstí.
15:01 Fiedor střílel do boční síťky.
13:44 Tyčka zachránila domáci po střele Mieszka
11:29 Oborák vyslán do brejku, ale Piška opět nepřekonal.
10:57 STřelu Fiedora Kulla chytá.
10:44 Dneska je zatím zápas plný promáchnutí.
10:09 Chvastek pěkně vybojoval míček, ale Oborák skákavou přihrávku nepřetaivl ve střelu.
08:05 Drong střílel od poloviny, ale i když Kulla měl stížený výhled, tak míček chytil.
07:48 Střela Janovského tečována mimo branku.
07:05 Pěkná kombinace domácích, přesné přihrávky, ale Firda nakonec nabídl ještě Kubiczkovi a ten přestřelil.
06:06 Oborák se dostal do úniku, ale Piška se mu nepovedlo kličkou překonat.
05:07 Firdovi utekl na vlastní půlce míček k Mieszkovi, ale ten vystřelil špatně a Kulla chytá.
04:25 Nahození na stejného hráče nyní na poslední chvíli zachytil Flašar.
03:43 Szkandera ponechán nehlídán, ale naštěstí pro domácí ho nakonec pokryl střídající Češek.
02:12 Spor o volný úder, poté co míček vyletěl v souboji mimo, vyřešen buly.
01:02 Z protiútoku stříleli hosté, Kulla chytá.
00:55 Firdovi sjel míček před střelou.
00:29 Po krátkém převzetí opět hosté u míčku.
00:14 Po úvodním buly byli u míčku odmácí, ale rychle ho za brnakou získali hosté.