8:11
    Bohuslav FERDAN
    (Horník)

FBC Liberec B - Finance Novák FBK Jičín 8:11
branky: 4. Jakub Horník, 7. Jakub Horník, 7. David Horáček, 8. David Horáček, 30. Lukáš Macháč, 34. Jakub Horník, 39. Jakub Jaroš, 60. Bohuslav Ferdan - 8. Jan Štál, 8. Vojtěch Haken, 10. Tomáš Martin Matušů, 21. Tomáš Martin Matušů, 24. František Novák, 28. Vít Černý, 33. Vít Černý, 43. Ondřej Kabelka, 49. Petr Dlouhý, 51. Tomáš Ouhrabka, 55. Ondřej Kabelka; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Tomáš Chleborád; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Tomáš Janota 18 - Jan Kraus 30; po třetinách: 4:3, 3:4, 1:4
60:00 Komentář domácích Pecháček Jakub (Vedoucí): Povedený vstup do utkání, který jsme bohužel neudrželi. Tradičně jsme vypustili konec utkání. Příště bych poprosil utkání bez tolika zbytečných vulgárních nadávek, děkujeme všem za utkání a přejeme šťastnou cestu v tohle počasí domů.
60:00 Komentář hostů Ouhrabka Pavel (Trenér): Prvních 7 minut z naší strany špatný výkon, poté přislo zlepšení a zasloužená výhra. Soupeři děkujeme
60:00 Střely ve 3. části: 10:13
59:27 GÓL FBC Liberec B! 8:11
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #69 Jakub Horník (8:11)
55:27 Liberec to zkouší v 6 hráčích.
54:42 A je tu další gól hostů, toto už pro Liberec nevypadá moc dobře.
54:41 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 7:11
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #35 Ondřej Kabelka, asistoval #10 Bohumil Plíšek (7:11)
54:10 Liberec se tlačí do brány, ale nějak mu chybí to štěstíčko na vstřelení gólu.
50:31 Timeout FBC Liberec B
50:31 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 7:10
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka bez asistence (7:10)
48:29 Hosté přidávají další pojišťující gól.
48:28 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 7:9
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #17 Petr Dlouhý, asistoval #96 František Novák (7:9)
48:10 Zápas se nám začíná trošku přiostřovat, ale hráči naštěstí hrají fair-play.
44:15 Liberec se snaží bleskově odpovědět, ale zatím se spíše brání.
42:25 Hosté se ujímají znovu vedení po samostatném úniku Kabelky.
42:24 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 7:8
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #35 Ondřej Kabelka bez asistence (7:8)
40:00 Střely ve 2. části: 13:9
38:54 V signalizovaném vyloučení Liberec vyrovnává.
38:53 GÓL FBC Liberec B! 7:7
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #11 Jakub Jaroš, asistoval #39 Matěj Ševčík (7:7)
33:16 Opět tu máme rozdíl ve skóre pouze o 1 gól a stále jsou ve vedení hosté.
33:15 GÓL FBC Liberec B! 6:7
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #69 Jakub Horník, asistoval #67 Lukáš Kořínek (6:7)
32:58 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 5:7
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #15 Vít Černý, asistoval #35 Ondřej Kabelka (5:7)
29:37 Liberec se přibližuje na rozdíl 1 gólu.
29:36 GÓL FBC Liberec B! 5:6
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #66 Lukáš Macháč, asistoval #67 Lukáš Kořínek (5:6)
27:58 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 4:6
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #15 Vít Černý, asistoval #24 Patrik Sytný (4:6)
23:19 Díky skvělému postavení hostů před Janotou tu máme gól hostů, které je poprvé v tomto zápase posouvá do vedení.
23:18 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 4:5
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #96 František Novák, asistoval #17 Petr Dlouhý (4:5)
23:00 Konec úvodní třetiny byl poklidný, to se o začátku 2. třetiny rozhodně říci nedá. Oba celky do 2. třetiny skočili velmi aktivně.
20:19 Hosté střílí rychlý úvodní gól a srovnávají skóre zápasu.
20:18 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 4:4
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #66 Tomáš Martin Matušů, asistoval #10 Bohumil Plíšek (4:4)
20:01 Zápas vstupuje do 2. třetiny a vhazování vyhráli hosté.
20:00 Střely v 1. části: 15:8
14:42 Po gólové přestřelce v úvodu utkání tu máme gólový půst, ale o gólové šance rozhdoně není nouze.
09:11 Hosté odpovídají dalším gólem, kdy byli 3 na 1 libereckého hráče a na konci akce se podařilo přelstít Janotu.
09:10 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 4:3
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #66 Tomáš Martin Matušů, asistoval #7 Tomáš Ouhrabka (4:3)
07:28 Tak dneska to vypadá na gólovou přestřelku. Liberec střílí gól do branky hostů.
07:27 GÓL FBC Liberec B! 4:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #18 David Horáček, asistoval #11 Jakub Jaroš (4:2)
07:13 Hosté odpovídají bleskovou reakcí rychlími góly za Janotova záda.
07:12 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 3:2
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #27 Vojtěch Haken bez asistence (3:2)
07:01 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 3:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #16 Jan Štál, asistoval #17 Petr Dlouhý (3:1)
06:39 GÓL FBC Liberec B! 3:0
06:05 Liberec využil přesilovku a přidává další gól do sítě hostujícího brankáře.
06:04 GÓL FBC Liberec B! 2:0
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #69 Jakub Horník, asistoval #66 Lukáš Macháč (2:0)
04:41 Po sekání hostů Liberec má možnost přesilové hry.
04:40 Vyloučen hráč #12 Jan Klamrt družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání
03:45 Liberec se ujímá vedení v zápase.
03:44 GÓL FBC Liberec B! 1:0
02:58 Ouhrabka bežel sám na gólmana, kdy za sebou nechal 2 liberecké hráče, ale Janota si s jeho střelou bez problémů poradil.
00:05 Úvodní vhazování vyhráli hosté a vyzkoušeli pozornost Janoty v brance.
00:01 Přejeme krásný zasněžený sobotní večer ze severu. Vítáme Vás u dnešního utkání Mezi FBC Liberec B a Finance Novák FBK Jíčín.