4:3
    Tomáš OUHRABKA
    ()

Finance Novák FBK Jičín - FLORBAL JABLONEC 4:3p
branky: 25. Jan Štál, 31. Vojtěch Plecháč, 42. František Novák, 61. Tomáš Ouhrabka - 27. Martin Blecha, 31. Semih Pehlivan, 34. Martin Blecha; rozhodčí: Jitka Romančáková - Filip Ryant; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 105; zásahy brankářů: Jan Kraus 20 - Martin Maňák 29; po třetinách: 0:0, 2:3, 1:0, 1:0
65:00 Komentář domácích Žůrková Gabriela (Vedoucí): Hodně vyrovnaný zápas a hlavně hodně emocí. Myslím, že na obou stranách bylo dost nepřesností a náš tým dobře podržel golman. Jsme rádi za dva domácí body a děkujeme fanouškům za podporu. Soupeři za zápas.
65:00 Komentář hostů Dvořáková Kateřina (Trenér): O stylu hry domácích jsme si v komentářích trenérů už přečetli mnoho, ale když je to tolerováno, tak se nedá nic dělat. :P Náše nasazení bylo na tisíc procent. Kluci si zaslouží obrovskou pochvalu za odmakaný zápas, který byl od první vteřiny v obrovském tempu. Více radši nic, nebo příjde pokutka, kterou nechci platit.
65:00 Střely v prodloužení: 1:0
65:00 Ukončení prodloužení
60:17 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 4:3
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka bez asistence (4:3)
50:56 Drama ba hřišti se stupňuje. Zápas je velmi vyhrocený
48:45 Vypadalo to, že Kapitán si rozeběhne akci, chytře se však otočil a podržel míček
45:58 Maňák teď vychytal během dvaceti vteřin spoustu nádherných střel
43:47 Maňák vyčapal tvrdou střelu Dlouhého
42:56 Kraus teď září jako Slunce
42:27 Hokejky lítají vzduchem na obou stranách
41:07 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 3:3
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #96 František Novák, asistoval #16 Jan Štál (3:3)
40:01 Jičín dneska na úvodních buly stoprocentní
40:00 Střely ve 2. části: 9:8
38:23 Maňák se blýsknul, vychytal jedovku Plíška
34:52 Taneček nevědomky pomohl Krausovi a zblokoval střelu
34:08 Vyloučen hráč #15 Vít Černý družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání
33:11 GÓL FLORBAL JABLONEC! 2:3
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #57 Martin Blecha, asistoval #4 Filip Kapitán (2:3)
33:11 MartinBlecha si počkal u tyčky Krause a po nahrávce od Kapitáne pouze usměrnil míček
30:50 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:2
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #31 Vojtěch Plecháč, asistoval #15 Vít Černý (2:2)
30:50 Střela Pehlivana Jablonec moc dlouho ve vedení neudržela. Plecháč po vzdušné nahrávce od Černého uklidil pod víko a po 28 sekundách srovnává
30:22 GÓL FLORBAL JABLONEC! 1:2
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #26 Semih Pehlivan, asistoval #59 Jan Blecha (1:2)
29:16 Vyloučen hráč #8 Tomáš Valkoun družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání
29:16 Valkounovi se rozhodnutí sudích nelíbí
28:17 Novákův nához skončil těsně vedle tyčky
27:24 Bohužel Kabelka musí do nemocnice. Přejeme brzké uzdravení
26:19 GÓL FLORBAL JABLONEC! 1:1
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #57 Martin Blecha, asistoval #58 Jakub Vacek (1:1)
26:19 Martin Blecha po nahrávce od Vacka srovnává
24:10 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:0
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #16 Jan Štál bez asistence (1:0)
24:10 Štál si po samostatném úniku zakončil backhandem
22:50 Kabelka se v bolestech svalil k zemi. Vypadá to na problém s kolenem a vypadá to i na koncec zápasu pro něj.
13:40 Hosté teď velmi aktivní v napadání
12:59 Petrgálo střela byla do poslední chvíle skrytá, bohužel do branky neprošla
11:40 Nejdříve Kraus vyrazil míček, poté se před brankou dělo všechno možné
10:19 A opět Kraus. Dneska září
09:45 Střela Sytného se kutálela před kasou Maňáka
07:38 Petrgál krásně clonil před brankou, Maňák do poslední chvíle neviděl Hakenovu střelu
06:57 Kraus se blýsknul zákrokem jak z mistrovství světa
06:01 Kraus si poprvé v zápase sáhnul na míček
05:41 Hra zatím nahoru dolu
03:13 Souhra Valkouna a Ouhrabky byla z polooviny úspěšná
02:23 Haken zblokoval cross hostů
01:08 Zvoní tyčka domácí kasy
00:01 Úvodní buly vyhrává domácí celek