Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

ACEMA Sparta Praha U23 B - T.K.S. TJ Turnov 8:9p
branky: 9. Adam Kopecký, 12. Adam Kopecký, 25. Filip Kortánek, 29. Adam Kopecký, 42. Adam Šimek, 45. Jakub Ucháč, 50. Jan Kos, 53. Adam Šimek - 3. Martin Hejduk, 6. Dominik Reczai, 34. Jan Novotný, 38. Šimon Janoušek, 39. Matěj Hájek, 44. Šimon Janoušek, 47. Matěj Hájek, 49. Šimon Janoušek, 65. Jaroslav Šmída; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Lukáš Tomášek; vyloučení: 0:5; využití: 3:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Samuel Stündl 26 - Ondřej Šafář 36; po třetinách: 2:2, 2:3, 4:3, 0:1
65:00 Komentář domácích Bína Petr (Trenér): Pro diváky určitě hodně atraktivní předvánoční utkání, které mělo všechno. Pro trenéry už to tak atraktivní nebylo. :) Z naší strany dnes ne úplně podařený výkon směrem do obrany, do útoku jsme ale naopak opět ukázali velkou kvalitu. Těší mě využité přesilovky, které nám pomohly v těžkých částech utkání. Prodloužení jsme bohužel vůbec nezvládli, hra 3-3 na velkém hřišti nám bohužel dělá problémy. Díky rozhodčím za velmi dobře odpískané utkání a soupeřům za férový zápas. Přejeme všem krásné Vánoce a vše nejlepší do nového roku!
65:00 Komentář hostů Jiránek Tomáš (Trenér): Šestá výhra v řadě s kapkou hořkosti je doma. Dneska nás naše disciplinovanost podstatnou část zápasu srážela na kolena. Nemůžeme si nechat nasázet v takovémto utkání 4 fíky z oslabení. V prodloužení jsme měli tolik šancí, že by bylo smutné si druhý bod neodvézt zpátky do Turnova. Díky klukům za závěr roku, doufejme, že tato mašina pojede takovýmto způsobem na začátku roku příštího. Díky soupeři za těžký souboj, fanouškům za podporu a děkuji rozhodčím za nic... Skóre 8:7 mělo zůstat. P.S- pokutku akceptuji.
65:00 Střely v prodloužení: 3:4
65:00 Ukončení prodloužení
64:39 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 8:9
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #21 Jaroslav Šmída, asistoval #97 Šimon Janoušek (8:9)
60:52 Turnov ve 4 a Sparta také. Bude se tak hrát do přerušení. Poté 3 na 3.
60:01 Úvodní buly prodloužení vyhrává Sparta. Hraje se 4 na 3.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 18:10
59:00 Poslední minuta třetí třetiny.
58:52 Vyloučen hráč #92 Dominik Reczai družstva T.K.S. TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení
52:12 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 8:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #49 Adam Šimek, asistoval #18 Lukáš Veber (8:8)
52:12 Šimek dorazil střelu Vebera z hranice malého brankoviště.
50:48 Vyloučen hráč #9 Lukáš Maršík družstva T.K.S. TJ Turnov na 2 minuty za sekání
49:13 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 7:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #26 Jan Kos, asistoval #42 Matyáš Kopecký (7:8)
48:39 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 6:8
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #97 Šimon Janoušek, asistoval #19 Štěpán Pohl (6:8)
48:39 Životní střela od Janouška končí v brance.
48:00 Hra nabírá na emocích. Nikdo nechce prohrát.
46:52 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 6:7
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #24 Matěj Hájek, asistoval #28 Martin Hejduk (6:7)
46:52 Standardka zahraná rychlým ťukecem a razantní střelou na kterou neměl Stundl nárok.
46:48 Reczai od mantinelu trefuje roh. Roh hřiště.
46:00 Šmída zkusi střelu z půlky, ale Stundl si to pohlídal.
44:40 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 6:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #46 Jakub Ucháč, asistoval #69 Tadeáš Lang (6:6)
44:40 Ucháč, bývalý první centr první Sparty, se probouzí z bodového spánku geniální nahrávkou na Langa, který nekompromisně srovnal skóre.
43:55 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 5:6
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #97 Šimon Janoušek, asistoval #77 Jan Novotný (5:6)
43:55 Janoušek ze zátahu trefil horní roh branky. Stundl kvůli hráčům viděl balónek až v brance.
43:06 Turnov pozvolna rozehrává.
42:27 Šrumec před brankou Turnova skončil odpalem pryč.
41:24 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 5:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #49 Adam Šimek, asistoval #80 Tomáš Plicka (5:5)
41:24 Šimek ze zátahnu prostřelil pár hráčů a i brankáře.
40:57 Plicka z první pouze do Šafáře.
40:26 Vyloučen hráč #11 Ondřej Šmída družstva T.K.S. TJ Turnov na 2 minuty za sekání
40:26 Veber se chtěl procpat mezi dvěma hráči, ale byl seknut.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Turnov.
40:00 Střely ve 2. části: 15:13
39:00 Poslední minuta druhé třetiny.
38:53 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 4:5
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #24 Matěj Hájek, asistoval #92 Dominik Reczai (4:5)
37:43 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 4:4
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #97 Šimon Janoušek, asistoval #11 Ondřej Šmída (4:4)
33:22 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 4:3
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #3 Filip Dědek (4:3)
28:29 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 4:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #60 Adam Kopecký, asistoval #23 Filip Kortánek (4:2)
28:25 Turnov v pěti.
26:25 Hejduk nechtěl pustit Štuje po mantinelu a tak ho sekl.
26:24 Vyloučen hráč #66 Emil Hejduk družstva T.K.S. TJ Turnov na 2 minuty za sekání
26:01 Štuj po souboji u mantinelu končí na zemi.
24:50 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 3:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #23 Filip Kortánek, asistoval #28 Matěj Hrádek (3:2)
24:50 Kortánek střelou nad nohu ze středu posílá Spartu poprvé v tomto zápase do vedení.
24:25 Eisenkolb projevil veliké emoce naštvání když šel střídat.
23:50 Turnov vyhazuje z obranného pásma.
23:04 Vyloučen hráč #3 Filip Dědek družstva T.K.S. TJ Turnov na 2 minuty za sekání
23:04 Dědek nechtěl pustit do zakončení protihráče, ale porušil pravidla.
22:56 Pavlík tečuje střelu Žďárského mimo branku.
22:43 Žďárský střílí ze zátahu, ale Šafář chytá.
21:45 Bízik dostal míčkem přímo mezi nohy.
21:15 Šimek doporučuje svému spoluobránci Eisenkolbovi navštívit skills camp.
20:43 Sparta ustála nápor a je na míčku.
20:25 Turnov se dere na polovinu Sparty.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává Turnov.
20:00 Střely v 1. části: 8:8
19:00 Poslední minuta první třetiny.
14:52 M. Kopecký mohl jít sám na branku, ale těsně nevypíchnul míček obránci Turnova.
11:59 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 2:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #60 Adam Kopecký, asistoval #11 David Žďárský (2:2)
11:59 Kopecký on fire. Další granát našel cíl.
08:41 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 1:2
08:41 Kopecký se prosazuje střelou ze středu do horní poloviny branky.
08:14 Kortánek netrefil volej čistě a tak míček chytá Šafář.
07:46 Stundl předvedl výborný zákrok proti střele Hejduka.
07:28 Kosova žabička končí za mantinelem
06:31 Kopeckého střela končí v rohu.
05:08 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 0:2
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #92 Dominik Reczai, asistoval #77 Jan Novotný (0:2)
05:08 Reczai se ze zátahu trefil přesně pod břevno.
04:32 Žďárský nedosáhnul na lob Hejduka.
03:51 Langova střela od mantinelu trefuje pouze botu Šafáře.
03:15 Stundl chytá střelu Šmídy.
02:14 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 0:1
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #28 Martin Hejduk, asistoval #29 Jakub Janoušek (0:1)
02:09 Žďárský hezky našel střídačku Turnova nahrávkou.
00:39 Dědek hezky našel Eisenkolba nahrávkou. (nejsou ve stejným týmu)
00:01 Úvodní buly vyhrává Turnov.