• 55 54:41
    7:12
    (Fidler)

1.FBC DDM Děčín IV - Kralupy Wolves 7:12
branky: 4. Ondřej Pšenička, 25. Marek Sochor, 29. Petr Slánský, 43. Marek Sochor, 53. Adam Závěrka, 53. Marek Sochor, 55. Matouš Dašek - 11. Adam Kozel, 14. Adam Kozel, 16. Štěpán Berka, 22. Jan Michálek, 27. Petr Husťák, 31. Kristián Malík, 32. Jakub Kocourek, 33. Adam Kozel, 38. Pavel Procházka, 46. Luboš Brzoň, 48. Tomáš Veselý, 53. Luboš Brzoň; rozhodčí: Vojtěch Beránek - Michal Jon; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; diváků: 24; zásahy brankářů: Adam Havriljak 25 - Omar Hammami 20; po třetinách: 1:3, 2:6, 4:3
60:00 Komentář domácích Miško Petr (Trenér): Utkání začalo v dobrém tempu z obou stran. Pak jsme ale udělali laciné chyby v rozehře, které soupeř potrestal a postupně začal diktovat tempo. Rozhodla druhá třetina a individuální kvalita hráčů Kralup, konec zápasu jsme sice odmakali, ale z pohledu výsledku se už jen dohrávalo.
60:00 Komentář hostů Svoboda Jakub (Trenér): Dnešní zápas hodnotím kladně...dobré tři body. Celý zápas jsme kontrolovali až na chvilkový výpadek ve 3 třetině, kdy nám odešla koncentrace. Děkujeme soupeři za hru.
60:00 Střely ve 3. části: 12:9
54:41 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 7:12
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #16 Matouš Dašek, asistoval #94 Jan Fidler (7:12)
52:42 GÓL Kralupy Wolves! 6:12
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #39 Luboš Brzoň, asistoval #66 Pavel Procházka (6:12)
52:38 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 6:11
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #94 Jan Fidler (6:11)
52:23 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 5:11
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #24 Adam Závěrka, asistoval #4 Vladislav Vrátil (5:11)
47:42 Vyloučen hráč #92 Jan Bräuer družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání
47:11 GÓL Kralupy Wolves! 4:11
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #59 Tomáš Veselý bez asistence (4:11)
45:55 GÓL Kralupy Wolves! 4:10
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #39 Luboš Brzoň, asistoval #10 Kristián Malík (4:10)
44:37 Vyloučen hráč #85 Petr Slánský družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání
42:19 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 4:9
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #6 Petr Fišer (4:9)
40:00 Střely ve 2. části: 8:12
37:03 GÓL Kralupy Wolves! 3:9
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #66 Pavel Procházka, asistoval #12 Karel Urban (3:9)
32:07 GÓL Kralupy Wolves! 3:8
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #5 Adam Kozel, asistoval #12 Karel Urban (3:8)
31:17 GÓL Kralupy Wolves! 3:7
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #91 Jakub Kocourek, asistoval #66 Pavel Procházka (3:7)
30:53 GÓL Kralupy Wolves! 3:6
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #81 Jakub Manek (3:6)
28:43 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 3:5
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #85 Petr Slánský, asistoval #6 Petr Fišer (3:5)
26:59 Trestné střílení družstva 1.FBC DDM Děčín IV neproměnil #16 Matouš Dašek.
26:08 GÓL Kralupy Wolves! 2:5
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #6 Petr Husťák, asistoval #81 Jakub Manek (2:5)
24:30 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 2:4
21:29 GÓL Kralupy Wolves! 1:4
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #88 Jan Michálek, asistoval #59 Tomáš Veselý (1:4)
20:00 Střely v 1. části: 7:15
19:49 Vyloučen hráč #25 Michal Záruba družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za hrubost
18:36 Trestné střílení družstva Kralupy Wolves neproměnil #88 Jan Michálek.
15:22 GÓL Kralupy Wolves! 1:3
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #14 Štěpán Berka, asistoval #91 Jakub Kocourek (1:3)
13:17 GÓL Kralupy Wolves! 1:2
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #5 Adam Kozel, asistoval #88 Jan Michálek (1:2)
11:19 Trestné střílení družstva Kralupy Wolves neproměnil #81 Jakub Manek.
10:29 GÓL Kralupy Wolves! 1:1
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #5 Adam Kozel, asistoval #59 Tomáš Veselý (1:1)
03:15 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 1:0
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #18 Ondřej Pšenička bez asistence (1:0)